„…Ta oskab sind panna viibima keset loodust nii, et sul ei hakka hetkeski igav, kõik meeled on pidevalt töös, mõte ei lähe rändama igapäeva muredele ja aja kulgemise mõte saab teise tähenduse.“

Just nii on öelnud minu kõige esimene klient ja sellist oskust olen püüdnud siiani hoida, et retkeline saaks tunde, et tema aeg on hoitud ja väärtustatud, ta on saanud argipäevast korraks välja.

Mina olen Liisi. Mul on veel palju õppida, ent seni soovin looduses nähtavat ja nähtamatut ka sinuga jagada.
Järjest rohkem tundub, et ilma metsakäimiseta enam siin maailmas hakkama ei saa. Mets rahustab liigse infoga koormatud aju ning annab positiivse energialaengu, et olla parem inimene iseendale, oma kaaslastele, perele ja sõpradele. Me kulgeme rahulikus tempos, ma viin su tähelepanu argimuredest eemale ja tajud loodust teisiti kui enne. Me toidame alateadlikult oma hinge ning sa naased igapäeva ellu puhanumana ning ehk ka uute ideedega. Samuti on minu eesmärgiks anda sulle võimalus nautida loodust rohkem ka edaspidi ise metsas käies, et sa märkaks rohkem, aeglustaks sammu ja lihtsalt oleksid kohal, looduses :).

Et kõik ka nii läheks, selleks saan su viia Lõuna-Eesti salakohtadesse tavapärastest radadest eemale. Ja seda igal aastaajal! Kiika Loodusretkede rubriiki või kirjuta mulle oma küsimused otse siin allpool  :)!
Email again: