„… päev Liisiga õpetas, et alati ei pea metsas olles kiirelt kõndima ja kuhugi jõudma, vaid seisatades, kogedes, tajudes voolad looduse mõnusa rütmiga kaasa ja see täidab sinu meeled ning muu maailma rutt on unustatud .“

Nii on öelnud üks minu retkelistest ja eks see ole minu eesmärk, et retkeline saaks tunde, et tema aeg on hoitud ja väärtustatud, ta on saanud argipäevast korraks välja.

Mina olen Liisi. Mul on veel palju õppida, ent seni soovin looduses nähtavat ja nähtamatut ka sinuga jagada.
Järjest rohkem tundub, et metsas käimiseta enam siin maailmas hakkama ei saa. Mets rahustab liigse infoga koormatud aju ning annab positiivse energialaengu, et olla parem inimene iseendale, oma kaaslastele, perele ja sõpradele. Me kulgeme rahulikus tempos, ma viin su tähelepanu argimuredest eemale ja tajud loodust teisiti kui enne. Kindlasti naased igapäeva ellu värskema ja puhanumana vaimses mõttes ning ehk ka uute ideedega või selgustega. Samuti on minu eesmärgiks anda sulle võimalus nautida loodust rohkem ka edaspidi ise metsas käies, et sa märkaks rohkem, aeglustaks sammu ja lihtsalt oleksid kohal, looduses :).

Et kõik ka nii läheks, selleks saan su viia Lõuna-Eesti salakohtadesse tavapärastest radadest eemale. Ja seda igal aastaajal! Kui soovid om sõpruskonna, pere või töökaaslastega minuga metsakogemust saada, siis kiika Loodusretkede rubriiki või kui soovid mõnest avalikust matkast osa saada, siis vaata SIIA või kirjuta mulle oma küsimused otse siin allpool  :)!
Email again: