Minust:
Mina olen Liisi ning sinu teejuht metsas.  Tegutsen peamiselt Lõuna- Eestis alates maist 2020. Olen olnud päris pikalt linnuhuviline ning harinud end erinevates õppeasutustes nii loodusturismi kui ka keskkonnakaitselistes aspektides, lisaks töötanud ka Tartu Ülikoolis looduskaitsebioloogina projektipõhiselt ning teen ka transektloendusi ning erinevaid linnuinventuure ja linnustiku uuringuid. Olen ka fotograafiat õppinud ning kõik loodusfotod siin kodulehel on minu enda pildistatud. Armastan käia metsas, seal lihtsalt olla ja kuulatada ning vaadata, mida keskkond minu ümber pakub, arendada end ning proovile panna. Järjest rohkem tundub, et metsas käimiseta enam siin maailmas hakkama ei saa. Mets rahustab ja laeb, et olla parem inimene iseendale, oma kaaslastele, perele ja sõpradele ja ka sinule, hea retkeline. Mul on veel palju õppida, ent seni soovin looduses nähtavat ja nähtamatut ka sinuga jagada.
Me kulgeme metsas, võtame tempo maha, oleme kohal ja tajume loodust nii nagu ta on. Minu eesmärgiks on anda sulle võimalus nautida loodust rohkem ka ise edaspidi metsas käies, et sa märkaks rohkem, aeglustaks sammu ja lihtsalt oleksid looduses :).
Kui tahad aega maha võtta ja lihtsalt olla, siis kirjuta mulle julgelt ja suhtleme edasi või loe matkaliste tagasisidet ja otsusta siis :)
Email again:
Kontakt:
Liisi Peets- retkejuht
Loodustaju OÜ
loodustaju@gmail.com
+372 5361 4919